Specialista na automatickou
identifikaci a počítače

O nás

Přeskočit navigační odkazy
O společnosti
Kontakty

Profil společnosti

DROPTOP COMPUTING s.r.o. již od roku 1993 působí v oblasti IT/IS, zejména pak v oblasti systémů automatické identifikace, mobilního sběru dat, bezdrátových sítí. Máme za sebou praxí ověřená řešení skladových systémů, monitorování výrobních linek, řízení činnosti obchodních zástupců, rezervačního systému autodopravce, označování nejrůznějších výrobků/balení, návrhů a realizací sítí LAN/WLAN. V souvislosti s požadavky konkrétního zadání resp. potřeb našich zákazníků používáme vývojové nástroje jako např. Visual Studio, C++, C#, ASP.NET, Microsoft SQL, Oracle, Adobe Acrobat Forms, … na platformách Windows, Windows Mobile, Windows CE, Android, Linux.

Naše partnerství, certifikace:
Vedle vlastních produktů, převážně softwarových, se činnost společnosti opírá o dlouholeté partnerství s předními světovými výrobci v oblasti AutoID/DC. DROPTOP COMPUTING s.r.o. je certifikovaný Honeywell (Intermec by Honeywell) Gold Partner a Service Printer Provider, Authorized Intermec RFID Partner, Datalogic Platinum Partner, Microscan Partner, Zebra Reseller, Motorola Authorized Reseller Partner, Datawin/Axiome Alpha a Skeye obchodní a servisní partner. Je také členem GS1 ČR a držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

Společnost DROPTOP COMPUTING s.r.o. plní povinnost plynoucí ze zákona č. 185/2001 Sb. prostřednictvím Kolektivního systému REMA.