Specialista na automatickou
identifikaci a počítače

O nás

Přeskočit navigační odkazy
O společnosti
Kontakty
Kariéra

Nabídka práce

Programátor / vývoj software

Náplň práce:
  • Vývoj programů a sw modulů
  • Údržba a úpravy vlastních sw modulů dle potřeb zákazníka

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost C++, C#, .NET, ASP, SQL
  • Pokročilá znalost operačních systémů Microsoft
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Flexibilita, spolehlivost, loajálnost
  • Příjemné vystupovaní
  • Praxe v řízení osobního automobilu, ŘP skupiny B

Nabízíme:
  • Kreativní práci v malém, příjemném kolektivu na Praze 6 Břevnov
  • Odpovídající finanční ohodnocení včetně projektových odměn a ročních bonusů, stravenky
  • Možnost osobního a profesního růstu (školení v ČR i zahraničí)
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Možnost práce na IČO

Technická pozice u společnosti DROPTOP COMPUTING s.r.o.

působíme v oblasti IT/IS – systémy automatické identifikace, mobilního sběru dat a bezdrátových sítí, hledáme vhodné kandidáty na technickou pozici

  • Péče o stávající zákazníky
  • Prodej služby/řešení na základě potřeb klienta
  • Zpracování řešení na míru zákazníkovi
  • Vypracování nabídky a podkladů
  • Při celém procesu spolupráce s týmem
  • Pohyb za klienty po celé ČR

Požadavky:
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe min. 3 roky v oboru
  • Znalost sítí a práce s jejich nastavením, zabezpečením a limity
  • Znalost práce s operačními systémy - instalace, konfigurace
  • Proklientský přístup a komunikativnost
  • Znalost práce na PC, technická zdatnost
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Ochota učit se – práce s novými technologiemi

Nabízíme:
  • Práce na HPP (fix + bonusy)
  • Benefity - mobil, PC, auto i k soukromým účelům
  • Práce s významnými obchodními partnery jako Honeywell, Datalogic, Zebra …
  • Možnost sebevzdělávání
  • Práce v perspektivním oboru s novými technologiemi
  • Kontakt se zahraničím
  • Možnost profesního růstu
  • Individuální přístup
  • Kancelář v Praze, působnost po celé ČR
  • Nástup ihned nebo dohodou